Į pradžią
 
 
 
 
Į pradžią Rašykite mums Svetainės medis  LT  EN


NAUJIENOS
GALIMYBĖS
RAŠYTOJAI
≤35 m.
ORGANIZACIJOS
FESTIVALIAI
RENGINIAI
APDOVANOJIMAI
LEIDINIAI
LEIDYKLOS
NUORODOS
ARCHYVAS
APIE MUS 

Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija
Lietuvos Respublikos
Kultūros Ministerija
 

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


  

UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra Vilniaus dailės akademijoje

tekstai kuriami. jie niekada nebus sukurti

ATVIRAS. PATIKIMAS. KITOKS.

 

 

ENTER 6 - medijų meno festivalis

 

programa

Balandžio 17 d. startuoja jau šeštas medijų meno festivalis „Enter 6“. Tai skaitmeninių technologijų ir meno, virtualių subkultūrų ir informacinės visuomenės tyrimų laboratorija, kurioje menininkų projektais, seminarais, elektroninės muzikos garsais, medijuotais judesiais ir skaitmeniniais vaizdais siekiama aprėpti ir perteikti svarbiausiais šiuolaikinio meno ir kultūros tendencijas.

Šių metų medijų meno festivalio „Enter 6“ konferencijos tema „Medijų a/socialumas“.

Konferencijoje dalyvaus žinomi Lietuvos medijų teoretikai, menininkai, žurnalistai, kurių tyrimuose ir kūryboje plėtojama medijų socialumo ir asocialumo tema. Šiuolaikiniame pasaulyje globali žiniasklaida turi lemiamą įtaką visuomenių ir atskiro individo gyvenimams, jų vertybėms ir tapatumui. Tai gali būti asociali, destruktyvi įtaka, o gali būti labai kūrybinga ir socialumą bei bendruomeniškumą skatinanti įtaka.

Būtent tokią medijų sampratą plėtoja aktyviausi ir idomiausi Lietuvos ir užsienio menininkai.

Tokia socialiai angažuota kūryba dominuos šių metų festivalyje. Taip pat bus rengiami susitikimai su žiniasklaidos atstovais, bus diskutuojama apie žurnalistikos etiką, viešų ryšių strategijas, jų poveikį visuomenės gyvenimui.

Festivalio metu rengiamos konkursinės jaunųjų medijos menininkų peržiūros, šiais metais jaunieji kūrėjai taip pat yra kviečiami dalintis savo kūrybiniais laimėjimais skaitmeninių menų srityje. Jų kūrinius aptars ir piniginiais prizais įvertins autoritetinga komisija.

Svečių programoje bus galima susipažinti su įvairių medijos meno festivalių laimėtojais. Konceptualios animacijos mėgėjams bus skirtos kelios alternatyvios, eksperimentinės animacijos meno peržiūros. Muzikinėje dalyje dominuos audiovizualiniai projektai, skaitmeninė – eksperimentinė muzika ir klubiniai renginiai. Šokio programoje bus pristatyta šiuolaikinių medijų ir kūno plastikos sintezė. Jauniausiai festivalio auditorijai bus skirti edukaciniai medijų meno užsiėmimai.

Organizatoriai:
+370 41 521 161; +370 650 52 56
(Virginijus Kinčinaitis, Ernesta Šimkienė)
www.menas.siauliai.lt; www.siauliugalerija.lt

Daugiau info apie „Enter“ festivali:
http://www.menas.siauliai.lt/article/articleview/57/1/12/
http://www.balsas.cc/foto-videoreportazas-is-festivalio-siauliuose-enter_5/


Atgal

Į viršų
Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-04 | Visos teisės saugomos © RASYTOJAI.LT 2007 | El.paštas: info@rasytojai.lt | Reklama | Logotipai | Parama