Į pradžią
 
 
 
 
Į pradžią Rašykite mums Svetainės medis  LT  EN


NAUJIENOS
GALIMYBĖS
RAŠYTOJAI
≤35 m.
ORGANIZACIJOS
FESTIVALIAI
RENGINIAI
APDOVANOJIMAI
LEIDINIAI
LEIDYKLOS
NUORODOS
ARCHYVAS
APIE MUS 

Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija
Lietuvos Respublikos
Kultūros Ministerija
 

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


  

UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra Vilniaus dailės akademijoje

tekstai kuriami. jie niekada nebus sukurti

ATVIRAS. PATIKIMAS. KITOKS.

 

 

TARP

 

TARP

Antrus metus vykstantis audiovizualinės poezijos projektas „Tarp“ šiemet išauga į festivalį
„Tarp: Vasaros 5“, spalio 12-13 dienomis vyksiantį Vilniuje, Vasaros 5 teritorijoje

„Tarp“ aprėpia daugelį sričių: tai poezija tarp vaizdo ir garso, vyksmas tarp tolerancijos ir steoreotipų, tarp visko ir... tuo pačiu – to, kas kiekvienam mintyse ir yra ta tarpinė būsena, laviravimas tarp nustatytų apibrėžimų, būdingas ir audiovizualinei poezijai.

Renginio organizatorė, Gabrielė Labanauskaitė, pati jau išleidusi audiovizualinės poezijos kompaktą „Apelsinai aikštėj apgriuvusioj“ ir ketverius metus nuosekliai besidominti šia sritimi, sako: „Amerikos neišradinėjame, nors joje tokia poezija turi gero pusšimčio metų istoriją. Dabar daugelis turi kameras, kompiuterius ir moka ne tik dirbti, bet ir kurti įvairiausiomis programomis – net nebūtina studijuoti audiovizualinių menų, kad susuktum eilėraščio klipuką. Jei užtenka idėjų ir kūrybingumo išbandyti savo jėgas įvairiausiuose filmukų festivaliuose, kodėl jų nepabandžius festivalyje „Tarp“?

Audiovizualinė poezija – tai poezija, kurios nors vienas iš komponentų (garsas, vaizdas ar pats eilėraštis) yra įrašytas techninėje laikmenoje ar atliekamas techninių priemonių pagalba. Sutrumpinta formulė skamba daug paprasčiau: poezija + vaizdas + garsas.

Kadangi šiame technikos amžiuje filmukus gali kurti kiekvienas, o be to – audiovizualiniai menai yra studijuojami Vilniaus dailės akademijoje, Klaipėdos ir Šiaulių universitetuose, festivalio organizatorė tikisi, kad norinčių dalyvauti festivalyje turėtų būti nemažai.

Juolab, kad pernai „Menų spaustuvėje“ vykęs „Tarp“ projektas pritraukė šių menų sinteze besidominčius ar pirmąkart apie tai išgirdusius žiūrovus.

2007 m. apdovanomai

Organizatorė: Gabrielė Labanauskaitė
el.paštas: fest_tarp@yahoo.com; mob.tel: +37061026610


Atgal

Į viršų
Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-04 | Visos teisės saugomos © RASYTOJAI.LT 2007 | El.paštas: info@rasytojai.lt | Reklama | Logotipai | Parama