Į pradžią
 
 
 
 
Į pradžią Rašykite mums Svetainės medis  LT  EN


NAUJIENOS
GALIMYBĖS
RAŠYTOJAI
≤35 m.
ORGANIZACIJOS
FESTIVALIAI
RENGINIAI
APDOVANOJIMAI
LEIDINIAI
LEIDYKLOS
NUORODOS
ARCHYVAS
APIE MUS 

Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija
Lietuvos Respublikos
Kultūros Ministerija
 

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


  

UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra Vilniaus dailės akademijoje

tekstai kuriami. jie niekada nebus sukurti

ATVIRAS. PATIKIMAS. KITOKS.

 

 

Pirmosios knygos konkursas – 2006

 

Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos sudaryta pirmųjų knygų vertinimo komisija baigė darbą. Atsiųstus darbus skaitė ir vertino: G. Adomaitytė, E. Ališanka, L.S. Černiauskaitė, V.  Girdzijauskas, A. Marčėnas, A. Šlepikas. Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, paskelbusi pirmųjų knygų konkursą, iš viso sulaukė 12 prozos (ir dramaturgijos) ir 10 poezijos rankraščių. Iš debiutuoti pasiryžusių prozininkų konkursą laimėjo klaipėdiškė Viktorija Ivanova (g. 1988), iš poetų – kaunietė Indrė Valantinaitė (g. 1984). Jų knygos bus rengiamos spaudai ir išleistos šiemet serijoje „Pirmoji knyga“, kurios leidimą remia Kultūros ministerija. Kitus konkurso dalyvius prašom paskambinti (8-5) 262 8945 dėl rankraščių grąžinimo. Leidykla jų vertės nekomentuoja. Rankraščiai leidykloje bus saugomi ne ilgiau kaip vienerius metus, t. y. iki 2007 m. balandžio 2 d.

Komisijos nariai taip pat teigiamai atsiliepė apie Martyno Račkausko prozos, Ilzės Butkutės ir Aušros Kaziliūnaitės poezijos rankraščius, skatindami rašyti toliau.

Lapkričio mėnesį vėl bus skelbiamas konkursas debiutantams.

Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla


Atgal

Į viršų
Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-04 | Visos teisės saugomos © RASYTOJAI.LT 2007 | El.paštas: info@rasytojai.lt | Reklama | Logotipai | Parama