Į pradžią
 
 
 
 
Į pradžią Rašykite mums Svetainės medis  LT  EN


NAUJIENOS
GALIMYBĖS
RAŠYTOJAI
≤35 m.
ORGANIZACIJOS
FESTIVALIAI
RENGINIAI
APDOVANOJIMAI
LEIDINIAI
LEIDYKLOS
NUORODOS
ARCHYVAS
APIE MUS 

Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija
Lietuvos Respublikos
Kultūros Ministerija
 

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


  

UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra Vilniaus dailės akademijoje

tekstai kuriami. jie niekada nebus sukurti

ATVIRAS. PATIKIMAS. KITOKS.

 

 

LRS kūrybos ir poilsio namai

 

Urbo kalnas

 

Poilsio namai „URBO KALNAS“ 

 

   Estetikos kanonai, taikomi landšaftui yra griežti, bet Neringos Nida, kaip ir Šveicarijos Alpės turi aukščiausią balą. Ir tai nenuostabu: didžiausios Baltijos pajūryje kopos, nuo kurių vienu metu galite stebėti jūrą ir marias, švelnus mikroklimatas, daugiausia giedrų dienų – tai ideali vieta poilsiui ir relaksacijai. Nuo XIX a. Vokiečių aristokratų ir Nobelio premijos laureato rašytojo Thomo Mano pamėgta vieta.

   Mes siūlome Jums „Urbo kalną“ – kotedžų tipo poilsio namus, veikiančius ištisus metus. Vieno, dviejų, trijų kambarių numeriai su balkonais, WC, voniomis, dušais. Vakarus galite leisti bare, tuo pat metu stebėdami į jūrą nusileidžiančią saulę ir virš marių kylanti mėnulį.Viešbutyje yra 45 vietų konferencijų salė, bei keletas patalpų skirtų posėdžiauti 10-15 žmonių.

   Jeigu Jūs norite sportuoti, galite išsinuomoti dviratį, jachtą, valtį – žvejyba Kuršių mariose iš katerio, ar nuo katerio suteikia nepamirštamų akimirkų.

   Jeigu Jus domina senovė ir istorija: Gintaro muziejuje rasite įdomių naujienų apie gintarą, Žvejų muziejuje susipažinsite  su kuršių buitimi, vaikai visuomet nori aplankyti Jūrų muziejų su delfinais, pingvinais, jūrų liūtais... Aplankysite smėlio užpustytus kaimus.

   Jeigu Jūs tik įsimylėję: mieste vyksta koncertai, parodos, festivaliai, šokiai, o nuostabi gamta pati kalba už Jus.

   „Urbo kalne“ – visas komfortas, bet nėra civilizacijos triukšmo ir dulkių. Todėl, tai kartu Lietuvos rašytojų kūrybos ir poilsio namai. Čia jus gali aplankyti tik naujos idėjos ir įkvėpimas.

 

Adresas:

 

Taikos g. 32, 93121 Neringa-Nida
Tel.: (+370 469) 52428,
Faksas: (+370 469) 52953
El. paštas: info@urbokalnas.lt

Svetainė: http://www.urbokalnas.lt/


Atgal

Į viršų
Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-04 | Visos teisės saugomos © RASYTOJAI.LT 2007 | El.paštas: info@rasytojai.lt | Reklama | Logotipai | Parama