Į pradžią
 
 
 
 
Į pradžią Rašykite mums Svetainės medis  LT  EN


NAUJIENOS
GALIMYBĖS
RAŠYTOJAI
≤35 m.
ORGANIZACIJOS
FESTIVALIAI
RENGINIAI
APDOVANOJIMAI
LEIDINIAI
LEIDYKLOS
NUORODOS
ARCHYVAS
APIE MUS 

Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija
Lietuvos Respublikos
Kultūros Ministerija
 

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


  

UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra Vilniaus dailės akademijoje

tekstai kuriami. jie niekada nebus sukurti

ATVIRAS. PATIKIMAS. KITOKS.

 

 

J. KELIUOČIO literatūrinė premija

 

Skiriama už poezijos, prozos, literatūros kritikos, vertimų, publicistikos, kūrybinius rašto darbus, nagrinėjančius ir tęsiančius Juozo Keliuočio kultūrinių vertybių ir tradicijų sklaidą. Premiją 2007 metais įsteigė Rokiškio rajono savivaldybė.

2010 m.premijos laureatas- poetas, kultūros veikėjas Vaidotas Daunys (po mirties) už humanizmo, meilės, tiesos ir tikėjimo idealų kūrybišką įprasminimą, Juozo Keliuočio idėjų bei tradicijų tęstinumą literatūrinėje ir kultūrinėje veikloje.

2009 m. premijos laureatas- rašytojas Vytautas Girdzijauskas už reikšmingą veiklą ir kūrybinius rašto darbus: Juozo Keliuočio ir Rokiškio krašto rašytojų asmenybių įprasminimą, jų darbų aktualizavimą ir sklaidą.

2008 m. premijos laureatė – rašytoja Vanda Juknaitė už brandžią etinę, pilietišką ir emocingą kūrybą, teigiančią svarbiausias humanistines vertybes. Įtaigią žodžio raišką, unikalų kūrėjo ir jauno žmogaus dialogą egzistencinės prasmės klausimais.

2007 m. premijos laureatas – filosofas Andrius Konickis už žurnalo „Naujoji Romuva“ koncepcijos kūrimą, studijas ir darbus, tęsiančius Juozo Keliuočio diegtų kultūrinių vertybių ir tradicijų aktualizavimą ir sklaidą.

Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešoji biblioteka


Atgal

Į viršų
Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-04 | Visos teisės saugomos © RASYTOJAI.LT 2007 | El.paštas: info@rasytojai.lt | Reklama | Logotipai | Parama