Į pradžią
 
 
 
 
Į pradžią Rašykite mums Svetainės medis  LT  EN


NAUJIENOS
GALIMYBĖS
RAŠYTOJAI
≤35 m.
ORGANIZACIJOS
FESTIVALIAI
RENGINIAI
APDOVANOJIMAI
LEIDINIAI
LEIDYKLOS
NUORODOS
ARCHYVAS
APIE MUS 

Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija
Lietuvos Respublikos
Kultūros Ministerija
 

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


  

UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra Vilniaus dailės akademijoje

tekstai kuriami. jie niekada nebus sukurti

ATVIRAS. PATIKIMAS. KITOKS.

 

 

2011 m. lapkričio 14 d. įvyko Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus tarybos posėdis

 

LRS Kauno skyriaus pirmininkas Vidmantas Kiaušas-Elmiškis papasakojo tarybos nariams apie LRS valdybos posėdį, įvykusį lapkričio 10 d.

Tarybos nariai pasitarė, kaip pažymėti LRS Kauno skyriaus 40-metį. Nutarta bendrauti su Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno skyriumi ir drauge atšvęsti Lietuvos rašytojų ir žurnalistų sąjungos 90-metį bei skyriaus 40-metį.

Nuspręsta siūlyti kandidatus nominacijoms: Įsimintiniausio Kauno menininko – Jurgį Gimberį už knygą „... Yra papildomų sąlygų“; Kauno miesto savivaldybės Santakos garbės ženklui – Rimantą Marčėną už visą kūrybą ir aktyvią visuomeninę veiklą.

Į Kauno miesto Profesionaliojo meno projektų dalinio finansavimo programos atrankos komisiją pasiūlytas Gasparas Aleksa.

Tarybos nariai pasikeitė nuomonėmis apie „Poezijos pavasario 2012“ atsinaujinimo galimybes, pritarė projektui „Kauno rašytojai – miesto visuomenei 2012“ . Kalbėtasi apie kauniečių rašytojų interneto svetainės įkūrimą, tarybos nariai mano, kad jos reikėtų.

Kauno apskrities viešoji bei Kauno savivaldybės V. Kudirkos bibliotekos, VDU lituanistai norėtų aktyviau bendrauti su miesto rašytojais. Svarstyta, kokios galėtų būti bendradarbiavimo formos, nutarta pasikviesti suinteresuotus žmones į skyrių ir pasitarti.

Kipro Bielinio atsiminimų knygos „Katorga ir trėmimas“ leidėjas kreipėsi į LRS Kauno skyrių prašydamas tarpininkauti įforminant paramą leidybai. Skyriaus taryba tarpininkauti atsisakė, patarė kreiptis į leidyklas arba Politinių kalinių ir tremtinių sąjungą.

Atgal

Į viršų
Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-04 | Visos teisės saugomos © RASYTOJAI.LT 2007 | El.paštas: info@rasytojai.lt | Reklama | Logotipai | Parama