Į pradžią
 
 
 
 
Į pradžią Rašykite mums Svetainės medis  LT  EN


NAUJIENOS
GALIMYBĖS
RAŠYTOJAI
≤35 m.
ORGANIZACIJOS
FESTIVALIAI
RENGINIAI
APDOVANOJIMAI
LEIDINIAI
LEIDYKLOS
NUORODOS
ARCHYVAS
APIE MUS 

Lietuvos Respublikos Kultūros Ministerija
Lietuvos Respublikos
Kultūros Ministerija
 

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas


  

UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedra Vilniaus dailės akademijoje

tekstai kuriami. jie niekada nebus sukurti

ATVIRAS. PATIKIMAS. KITOKS.

 

 

2011 m. birželio 27 d. įvyko Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos posėdis

 

Valdyba pritarė, kad Rašytojų kūrybos ir poilsio namų Nidoje nuomininkai teiktų paraišką Europos Sąjungos „Pietų Baltijos programai“. Projekto partneriai – Neringos miesto savivaldybė, LRS Klaipėdos skyrius ir Rostoko (Vokietija) rašytojų sąjunga.
Kalbėta apie LRS Klaipėdos skyrių. Iki rudens žadama sušaukti skyriaus narių susirinkimą ir apsispręsti, kaip dirbti toliau.
UAB „Vagos prekyba“ atstovas kreipėsi dėl „Versmės“ knygyno (Didžioji g. 27, Vilnius) nuomos mokesčio sumažinimo. Valdyba įgaliojo LRS pirmininką Antaną A. Jonyną išsiaiškinti, kokia galima minėtų patalpų nuomos kaina; šis klausimas bus svarstomas artimiausiame posėdyje.
Jau ne pirmame posėdyje kalbama, kad Poezijos pavasario almanacho leidimą iš „Vagos“ perimtų kita leidykla. 2012 metais nuspręsta keisti almanacho struktūrą – surinkti geriausius 2011 metais spaudoje publikuotus eilėraščius. Almanacho sudarytojais patvirtinti Marius Burokas, Giedrė Kazlauskaitė ir Valdemaras Kukulas.
Posėdyje buvo pataisyti Vaižganto premijos nuostatai; nuspręsta bendradarbiauti su Vilniaus Abraomo Kulviečio vidurine mokykla vykdant projektą „Knygų kalbėjimas“; pritarta Monsinjoro K. Vasiliausko labdaros Fondo idėjai – sukurti valstybinę poeto Justino Marcinkevičiaus atminimo įamžinimo komisiją. Dėl komisijos sudarymo nuspręsta kreiptis į LR kultūros ministrą.
Lietuvos rašytojų sąjungą papildė dvi narės – Laima V. Sruoginis (Laima Vincė) ir Daiva Tamošaitytė.

Atgal

Į viršų
Paskutinis atnaujinimas: 2012-02-04 | Visos teisės saugomos © RASYTOJAI.LT 2007 | El.paštas: info@rasytojai.lt | Reklama | Logotipai | Parama