Konkursas lenkų ir lietuvių literatūros vertėjams

Lietuvos rašytojų sąjunga, Respublikinė lenkų rašytojų draugija, Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga ir Vilniaus universiteto Polonistikos centras, remiami „Orlen Lietuva“ ir Lenkijos instituto Vilniuje, rengia pirmąjį viešąjį lenkų literatūros vertėjų į lietuvių kalbą ir lietuvių literatūros vertėjų į lenkų kalbą konkursą „Amat Victoria Curam“.

Dalyvavimo konkurse sąlyga: konkurso dalyviai privalo pateikti iki šiol neverstų lenkų autorių kūrinių fragmentų vertimus į lietuvių kalbą, arba iki šiol Lenkijoje neišleistų lietuvių autorių į lenkų kalbą. Konkursinius darbus vertins patyrusių literatūros vertėjų komisija. Konkurso laureatų laukia vertingi piniginiai ir daiktiniai apdovanojimai, jų vertimai bus spausdinami Lenkijos ir Lietuvos kultūrinėje spaudoje.

Dalyvavimas konkurse nemokamas ir atviras visiems vertėjams, kurie dar neturi išleistų verstinių knygų, nuolat gyvenantiems Lietuvoje, neribojant amžiaus. Darbai konkursui pateikiami arba siunčiami paštu į Lietuvos rašytojų sąjungos būstinę (K. Sirvydo g. 6, Vilnius) iki 2019 m. rugsėjo 30 d.

Daugiau informacijos:  Konkurso reglamentas

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *