Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos posėdis

2019 m. vasario 19 d. įvyko Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos posėdis.

Nuspręsta siūlyti kandidatus premijoms: Jono Aisčio premijai – Dovilę Zelčiūtę už eilėraščių knygą Prieglaudos miestai (Kauko laiptai, 2018), Zigmo Gėlės premijai  – Tomą Vyšniauską už pirmąją eilėraščių knygą Įelektrinto piemens (Kauko laiptai, 2018), Vilniaus miesto mero premijai – Artūrą Valionį už eilėraščių knygą π-moll (Kauko laiptai, 2018), Salomėjos Nėries premijai – Vytautą Kazielą už eilėraščių knygą Alyvmedžiai (Kauko laiptai, 2018).  Išrinkti delegatai į Dionizo Poškos premijos vertinimo komisiją (Donatas Petrošius ir Vytautas Stulpinas).

Nutarta balandžio 5 d. sušaukti Lietuvos rašytojų sąjungos rinkiminį suvažiavimą.

Posėdyje buvo pataisyti Lietuvos rašytojų sąjungos premijos nuostatai, kalbėta apie kultūrinių leidinių ir projektų finansavimą.

Buvo svarstyti Juozo Brazausko, Giedrės Bulotaitės, Henriko Gudavičiaus, Luanos Masienės (Anos Lu) ir Mindaugo Švėgždos prašymai priimti į asociaciją. Valdybos nariai H. Gudavičiaus pavardę nusprendė įrašyti į slapto balsavimo biuletenį ir artimiausiame posėdyje apsispręs, ar jis taps Rašytojų sąjungos nariu. Juozo Brazausko, Giedrės Bulotaitės, Luanos Masienės (Anos Lu) ir Mindaugo Švėgždos kandidatūras Valdyba svarstys, kai jie išleis naują knygą ir pateiks prašymą stoti į LRS.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *