Rašytojų sąjunga – pirmojo pasaulinio virtualaus poezijos festivalio partnerė

Sudėtingais ir sunkiais laikais nutinka ne tik liūdni dalykai. Kartais tokiu metu išryškėja ir gerosios žmonių savybės. Tokios kaip solidarumas, atjauta, noras vieni kitiems įžiebti viltį. Būtent apie šias gerąsias žmonių savybes byloja šio karantino metu užgimusi literatūrinio Vilties festivalio iniciatyva (Festival of Hope – a Global Virtual Poetry Initiative). Festivalį atsižvelgdama į dabartinio karantino žalą tarptautinei kultūros sklaidai ėmėsi organizuoti Europos poezijos platforma Versopolis Prie šio unikalaus reiškinio, didžiausio virtualaus poezijos festivalio, draugėn subūrusio jau daugiau nei 60 įvairių literatūrinių organizacijų iš viso pasaulio, aktyviai prisijungė ir Lietuvos rašytojų sąjunga.

Prie to, kad šioje virtualioje globalios literatūros puotoje pamatysite ne vieno lietuvių rašytojo pavardę taip pat prisidėjo mūsų draugai lietuvių internetinis literatūros žurnalas anglų kalba Vilnius Review bei tarptautinis poezijos festivalis Poetinis Druskininkų ruduo .

Festivalio atidarymo ceremonijos renginys jau šiandien, balandžio 23 d., 19 val. (Lietuvos laiku). Jį bei kitus virtualius festivalio renginius galėsite rasti paspaudę ant šios nuorodos: Vilties festivalis

Festivalis tęsis visą savaitę ir kiekvieną dieną džiugins netikėtais ir įdomiais literatūros pasaulio įvykiais iš viso pasaulio. Tarp jų rasite ir – netikėtą staigmeną – Rašytojų sąjungos specialiai šiam festivaliui įrašytą internetinį pokalbį apie poeziją ir kūrybingumą karantino metu.

Lietuvos rašytojų sąjungos informacija

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *