Rašytojų sąjungos valdybos posėdis (2019 06 11)

2019 m. birželio 11 d. įvyko Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos posėdis.

Nuspręsta siūlyti kandidatus premijoms: Nacionalinei kultūros ir meno premijai – Herkų Kunčių (už septynerių metų nuopelnus) ir Gintarą Patacką (už ilgametį kūrėjo kūrybinį indėlį į kultūrą ir meną); Antano Baranausko premijai – Alį Balbierių už eilėraščių knygą „Ekvilibriumas“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2019); Vlado Šlaito premijai – Jurgitą Jasponytę už eilėraščių knygą „Vartai Auštrieji“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2019).

Į Vaižganto premijos vertinimo komisiją Valdyba delegavo tris rašytojus – Marių Buroką, Antaną A. Jonyną ir Danielių Mušinską. Dar tris narius deleguos Lietuvos žurnalistų sąjunga.

VšĮ „Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla“ direktore patvirtinta Giedrė Šorienė, VšĮ „Rašytojų klubas“ direktore – Janina Rutkauskienė.

Buvo svarstyti trijų kandidačių – Jurgitos Jasponytės-Burokienės, Ievos Rudžianskaitės ir Jurgos Tumasonytės – prašymai priimti į asociaciją. Vienbalsiai nuspręsta visų trijų kandidačių pavardes įrašyti į slapto balsavimo biuletenį. Artimiausiame posėdyje Valdybos nariai nuspręs, ar jos taps Rašytojų sąjungos narėmis.

 

Lietuvos rašytojų sąjungos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *