Sveikiname su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais Metais!

Mieli rašytojai ir visi literatūros pasaulio bičiuliai,

sveikiname su artėjančiomis šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais Metais!

Norėtųsi kiekvienam nuoširdžiausiai palinkėti pačių paprasčiausių ir svarbiausių dalykų – sveikatos, laimės ir įkvėpimo, o taip pat – atradimo džiaugsmo: kuo dažniau susitikti vieniems su kitais kūrinių puslapiuose, metaforų labirintuose bei literatūriniuose renginiuose.

Ateinančiais 2013-aisiais metais ragintume kuo dažniau prisiminti, kad esame kuriančiųjų ir skaitančiųjų bendruomenė, kuriai priklausydami galime pagrįstai didžiuotis, o tuo pačiu ir prisiminti prievoles savo šaliai ir jos žmonėms. Kasmet randasi naujų iššūkių mūsų šalies kultūrai, literatūrai, spausdintam žodžiui, kuriuos ilgainiui kartu įveikiame. Kad ir kaip žiūrėsi – mes, skaitantieji ir rašantieji, esame bene tvariausia visuomenės dalis, kasmet sukurianti šį tą didingo bei jaukaus. Priklausydami garbingai Lietuvos kultūros bendruomenei, esame puikiausias pavyzdys, kaip dvasia įveikia materiją – kasmet vis iš naujo.

Vildamiesi, kad kitąmet visiems šioje žemėje išpuls visokių gražiausių stebuklų, jums, kultūros lauko žmonės, o ir sau, linkime tapti truputį matomesniais, paskleisti kiek įmanoma daugiau šviesos į tamsiuosius ikidonelaitiškus pašalius.

Mes turime daugiau, nei spėjame išdalinti. Visada yra, kas mūsų laukia. Suraskim juos.

Šviesių metų!

Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas

Antanas A. Jonynas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *