Valdybos posėdis 2018 06 20

Birželio 19 d. įvyko Lietuvos rašytojų sąjungos valdybos posėdis.
Valdyba svarstė LRS nario mokesčio lengvatas ir patvirtino pataisas, pasidalino Poezijos pavasario įspūdžiais, aptarė kitų metų festivalio darbus.
Nuspręsta siūlyti kandidatus premijoms: Nacionalinei kultūros ir meno premijai – Undinę Radzevičiūtę (už pastarųjų septynerių metų kūrybą) ir Vytautą Martinkų (už ilgametį kūrėjo kūrybinį indėlį į kultūrą ir meną); Antano Baranausko premijai – Vladą Braziūną (už eilėraščių knygą „Lėtojo laiko aky“), Dainių Dirgėlą (už eilėraščių knygas „Re:plikos/Stebėtojo užrašai“ ir „Vaidmenų knyga“) ir Robertą Keturakį (už eilėraščių knygas „Tiktai akimirkos“ ir „Nakties baltieji debesys“); Vlado Šlaito premijai – Romą Daugirdą (už eilėraščių knygą „Baladės link kvadrato pilnaties“) ir Agnę Žagrakalytę (už eilėraščių knygą „Štai“); Jono Marcinkevičiaus premijai – Juozą Erlicką (už knygą „Ar gali būti, kad ir mes gyvename mūsų laikais?“).
Į Vaižganto premijos vertinimo komisiją Valdyba delegavo tris rašytojus – Vladą Braziūną, Antaną A. Jonyną ir Danielių Mušinską. Dar tris narius deleguos Lietuvos žurnalistų sąjunga.
Į Rašytojų sąjungą priimti du nauji nariai – Regimantas Dima ir Jurga Žąsinaitė-Gedminienė. Buvo svarstyti dar dviejų kandidatų – Ilonos Ežerinytės ir Sauliaus Kanišausko – prašymai priimti į asociaciją. Nuspręsta įrašyti jų pavardes į slapto balsavimo biuletenį. Nuodugniau susipažinę su kandidatų kūryba, Valdybos nariai artimiausiame posėdyje apsispręs, ar jie taps Rašytojų sąjungos nariais.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *